Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Viszlát #49676 üzenetére

    Hát igen, régebben rengeteget moziztam, aztán nem jártam a közeg miatt, így 30 felett kicsivel meg már nem bírja a hólyagom a 2-3 órás programokat :DDD

    Nem vagy mazo, én is szoktam innen filmeket válogatni. De pl. egy Project X-et meg nem néznék, a Watchmen se jött be nem is néztem végig, bár kritikát sem írtam róla, a The Fountain viszont nagyon bejött, nem is értem neked miért nem tetszett? :Y
    Abban viszont igazad van, hogy ha az ember nem látta végig a filmet, akkor ne kritizálja. De ennek így is kellene működnie, nem? :)

    No de igazából lényegében csak szerettem volna egy ötletet adni a pontozásra. Viszont azzal is egyetértek, hogy az ember nem mindig figyel minden kritériumra, viszont azért megkérdezném, hogy akkor mi alapján pontoz vagy értékel?

    De majd megpróbálok odafigyelni a pontozásra és a kritikára és kipróbálom ezt a magamfajta pontozást is a jövőben.

    Bár igazából szerintem nem is a pontozásokkal szokott gond lenni, hanem akiknek nagyon eltérő a véleményük, azok átmennek kiskakasba és ugyanazon a szemétdombon próbálnak meg kapirgálni... :DDD

Aktív témák