Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Viszlát #49656 üzenetére

    Íme a javaslatom pontozásra :)

    Audio/Video: nem csak a CGI és a zúzás számítana, hanem mondjuk az operatőri munka, a fényképezés, a fényelés, a hangok, zenék megfelelőek-e, esetleg túl sok van valamiből vagy éppen hiányzik valami a megfelelő hangulathoz

    Történet: ez mindig egy sarkallatos pont, persze egy látványfilmnél ez nem nagyon számít, komolyabb filmeknél meg felfelé viheti a pontozás átlagát, belefér ebbe a logikusság is, meg még sok minden

    Élvezeti faktor: mennyire ragadott magával a film, esetleg meg sem nézem többször, vagy pont ott a helye a polcon a többi DVD és BluRay lemez között, netán ajánlom is másnak, jól szórakoztam rajta vagy éppen magával ragadott a komolysága és a hangulata

    És a fenti 3-ból kellene egy átlagot vonni, ami a végső pontszám. Szerintem.

    Egyébként egyetértek Tibivel, én sem pontoznám a ZS filmeket meg az Asylum filmeket, nem is nézek ilyeneket, de biztosan 5 pont alatt lennének. Viszont a fenti hármas pontozás átlagából biztosan ki lehetne hozni használható pontozást, de ez csak egy ötlet, én lehet így fogok majd pontozni a jövőben :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák