Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz RedWing #24185 üzenetére

    akkor jól sejtettem :K

    az említett filmeket is mind láttam/láttuk... a ház a kísértet hegyen második részét is, habár az már b-kategóriába is kevés volt... a 13 kísértet sem rossz, de annál is vannak jobbak...

    shutter:

    felvetődött egy kérdés bennem a film elején: ahogy láttam, a srác canon eos-1d-t használt, ami dslr... mégis hogy lehetett, hogy negatívot vitt nagyíttatni? :U ezt betudtam egy bakinak, egyébként a film odab@szott rendesen... egyáltalán nem volt unalmas, a fényképezés és a hangok 10/10-esek voltak és kegyetlenül emelték a feszültséget :K 1-1 jelenet után "b@zdmeg"-eztem is rendesen... 1-1 klisé azért volt a filmben, de tetszett, hogy általánosságban kiszámíthatatlan volt a következő miatt: volt jópár klisés jelenet, amikor emelkedett a feszültség, mégsem történt semmi... aztán kicsit később váratlan helyzetben ezt pótolták :) nagyon tetszett összességében az egész... kap tőlem egy 8.5/10-et

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák