Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Arnold2 #23179 üzenetére

    danger spolier veszely!

    Tulajdonkeppen egyetertek veled...bar en tovabbra sem szeretem azt, hogy azon agyalok, a mozi utan, hogy mi lehet a vege...mert akarki akarmit mond, senki nem tudja biztosan, mivel nincs is vege....persze lehet agyalni, hogy porgott a totem, meg, hogy kilengett...fentebb irta egy ph!ajtas, hogy ha egyertelmut akartak volna, akkor eldol. Azt szeretem, ha egy egesz filmen agyalok utana, nem egy momentumon...itt meg saja annyira erre lett kihegyezve, hogy pl. itt is ezzel foglalkozik mindenki....pedig bele lehetne kotni az osszeomlo almokba, vagy lehetne beszelni a szintekrol, stb...s ha siman eldol, akkor most ez lenne a tema (es ami sokkal fontosabb :DDD nekem is jobbat tetszett volna :)) )....

    A hozzaszolasod masodik reszere csak annyit tudok mondani: AMEN! (ugy legyen)
    bar attol tartok, hogy a nagy cegeknek sokkal rizikomentesebb egy transformers 6-t rendezni, tudvan a biztos bevetelt, mint egy elgondolkodtato filmet....de remelhetoleg elindul valami, latvan, hogy erre is van nem kis igeny.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Aktív témák