Keresés

Aktív témák

  • egle

    tag

    válasz shabbarulez #3850 üzenetére

    Akkor úgy mondom hogy az elmúlt 3 éves WoW időszakom alatt nagyon sok emberrel beszéltem a világ nagyon sok tájáról. Ezeknek a véleményeknek a 85-90%-a mind azt mondta hogy bármiféle panaszuk van, azt 1 napon belül megoldják vagy kapnak kedvezményeket ha valamilyen okból kifolyólag ez nem lehetséges. Úgy látszik, odakint fontos szempont hogy az ügyfél elégedett legyen. Namost akkor hasonlítsuk össze azzal, ami nálunk megy.
    Amúgy meg ja, nálunk tényleg minden sokkal rosszabb, aki nem ezt mondja annnak jó reggelt. Azt sem hiszem hogy külföldön ugyanez ugyanígy előfordulhat, hetekig, hónapokig ugyanaz a szar, aztán megy normálisan 3 hétig, és ezt már évek óta. Nem hinném hogy odakint egy ilyen tartós ideig működni tudna.

    [ Szerkesztve ]

  • Gülümaci

    tag

    válasz shabbarulez #3850 üzenetére

    Kedves shabbarulez!

    Meg kell védjem egle társunkat, ugyanis úgy csinálsz, mintha minden szép és jó lenne az országban, illetve ha nem úgy van, akkor legyünk megalkuvók! Ezt kikérem minden magamnak minden olyan ember nevében, aki tudja mennyit ér a pénze, és mit kellene érte kapnia!
    Egyik családtagom 7 évet volt külföldön. Tanúja volt, amikor a csávó felhívta az internetszolgáltatót (mivel 1perc 30 másodpercre elment a net) és torkaszakadtából ordított az ügyfélszolgálatossal, hogy nem ezért fizet! (persze a csávónak nagyon fontos volt a net, mivel bróker) Nem elküldték ám a csávót a jó édes anyjába, ahogy az a te szeretett Magyarországodon csinálnák, hanem sűrű nyelvcsapások közepette elnézést kértek tőle, és megkérdezték, hogy megfelelne-e neki, ha a díj felét kellene kifizetnie. Erről beszél egle cimbora! Ha te nem tudod, hogy mennyit ér a pénzed, akkor nagyon sajnállak! Ha tudnád, hogy mennyit ér, akkor te is mélységesen fel lennél háborodva azon, hogy, hogy bánnak MO-n az ügyféllel! De azt javaslom menj ki külföldre ( beszélj angolul hogy ne jöjjenek rá, hogy magyar vagy) egy kicsit, és hidd el nekem; el fogsz ámulni. Akkor fog a bilibe lógni a kezed, az idilli képed MO-ról összeomlik, és felébredsz! Nekem most nagyon úgy tűnik, hogy te rendívül megalkuvó vagy. Nem szabad annak lenni!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák