Aktív témák

  • Kisbubuska

    tag

    Sziasztok!

    Aki e-mailben írt nekik, az felejtse el hogy válaszolni fognak. Szerintem olvasás nélkül törlik a leveleket. Mint ismeretes nekem tavaly december óta minden este lemegy 1 megabit alá, úgy is mondhatnám nem tudom használni a fibernetet. Többször bejelentettem, kb. 20-30-szor. Semmi nem történt. A jó múltkor beszóltam, hogy ügyvédet fogadok. Erre azt mondta a telefonos hölgy hogy ne fenyegessem Őket. Ha már ezt is fenyegetésnek veszik, akkor ott biztos nagy gáz van. Azóta jó volt a netem, egészen mostanáig. Azaz két hétig jó volt, most hétfőtől ugyanaz a helyzet, esténként nem használható a net. Közben írtam nekik hivatalos levlet is, amire még nem kaptam választ, mondjuk erre van még kb. másfél hetük, mert a 31 nap akkor jár le. Aláírva visszajött hogy átvették, név szerint. Tehát van bizonyítékom hogy átvették. Régebben írtam a hírközlési hivatalnak is. Ők is válaszoltak, de azt még most nem írnám ide le hogy mit, mert biztos vagyok benne hogy fibernetesek is olvassák ezt a topicot.
    Majd ha megjön tőlük a hivatalos levél, akkor ismét jelentkezem. Egy biztos, az ország legszemetebb internetszolgáltatója a fibernet !!

Aktív témák