Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz Szántóvető #850 üzenetére

    Hali!

    Neked meg azt tanácsolom, hogy ne sima asztallal vágd le, ha silót akarsz, hanem pl egy ilyenekkel. Ez egy oldal ahonnan én is szoktam letöltögetni. és direkt linkesek.
    Van egyszerre 2 féle letöltési mód is. Van exe-s és van Zip.-es. A zipest érdemesebb. A korábbi egyik hosszú válaszomban leírtak alapján Te is kicsomagolhatod és stb.
    [link]
    Ilyenekkel tudsz silót csinálni a kukoricából!

    Dre mellesleg, a Krone márkának, van is egy silókombájn gépe berakva az alap játék módjai közé a Kombájnoknál!!

    Ha drágának találjátok a gépek árait, akkor át kell írni az árát annyira amennyi épp tetszik. De az alap játék gépeinél nem célszerű belenyúlni, mert megeshet lehet az is, hogy a játék hibásan fog működni! Ezért, inkább tölts le akár erről a f ent írt weboldalról egy gépet, aztán annak kell az XML fájljában átírni. De erről most nem írok. Majd ha érdekel és ha valaki kéri hogy leírjam. Ehhez az átíráshoz, kell egy Notepad++ nevű program,de asszem a gépeiteken levő Notepaddal is lehet csinálni. na de erről majd ha kérdeztek.

    Remélem a neked írt infó és leírás segít. De olvasd el az előző hosszabb írásom is azért amit másvalakinek írtam!

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák