Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    Hali!

    Tudna nekem valaki segíteni, és persze akarjon is.

    Aki tudja hogy mit kell tennem ahhoz, hogy a készülő mapomon, a teheneket A pontból a B pontba át tudjam tenni, az írjon nekem privátban IS. Had ne kelljen a Giants weboldalára regisztrálnom hogy kiderítsem. 2 fórumon nem képesek segíteni mert szametek és önzőek. Remélem itt lesz valaki aki tudja. Van Notepad++-om amivel az i3d fájlt meg tudom nyitni, és a LUA fájlokat is. De nem tudom már, hogy hol keressem a megoldást. :(

    A helyzet az, hogy a map egyik szélére tettem a farmom, viszont amikor játékban veszek Marhákat (teheneket), Akkor a játék a map túlsó szélére a szembelevő oldalra teszi le őket. A farmommal épp átellenes oldalon.

    Ha át kell i3d ben vagy LUA fájlban írni valamit, akkor légyszi, azt a sort másolja be aki tudja,
    amelyik sorban át kell írni vagy stb.

    Nem tervezem hogy mapokat csináljak, stb, csak egy saját mapot szeretnék, ami olyan, amilyent szeretnék. Átalakítani nem akarom másét, mert tiszteletben tartom a munkáját.

    Előre is hálásan köszönöm.

    Üdv. apach

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák