Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrasferenc

    tag

    válasz Bazsesz #7049 üzenetére

    Köszönöm a részletes tájékoztatást.
    Nekem korábban HP nyomtatóim voltak. Sajnos beszáradt a beépített fej. A szerviz meg nem sok jóval kecsegtetett. Vagyis 80 % esélyt adott a kitisztítás esetén a megjavulásra. Cserélni meg nem cserélik. (A javíttatási költség és a szervízbe való beszállítási költség már egy olcsóbb nyomtató fele árát tette volna ki. Egy négy éves készülékre meg úgy vagyok, annyit már nem érdemes költeni.
    Többek közt a költség hatékonyság miatt döntöttem az Epson külső tartályos nyomtató mellett. Kedvező még a három éves garancia és a pénzvisszatérítés is.
    Azt néztem, az LCD kijelző nem árt, ha van. Könnyebb így többek közt wifi hálózatra csatlakozni. Én sem értem, miért kell ezért a többletért, illetve a kártya olvasóért 15 ezer Ft-tal többet fizetni?
    A HP nyomtató (HP Deskjet Ink Advantage 5525 típusú nyomtatóm, amelynél beszáradt a nyomtató fej (igaz, egy hónapig nem használtam), magas volt a nyomtatási költség. Igaz, háztartási célra használtam.

    Ha jól értelmeztem, az átlag nyomtatáshoz bármely irodai papír megteszi 200 grammig?
    A másik, olvasva a készülék leírását, amely írja, nem szabad a készüléket megdönteni szállítás közben, mivel kifolyhat a tinta, akkor hogy szállítottad be a szervízbe? A futár figyelembe veszi ezt?
    A használt festékgyűjtő párna kicserélése amúgy bonyolult műveleteknek tűnik? A készüléket szét kell bontani hozzá? Ez a tintapárna az Epson készülés specialitása?
    Amikor a nyomtatót feltöltöm tintával, egy flakon olyankor teljesen kiürül?
    Köszönettel: Andrásferenc

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák