Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • epzon

    őstag

    válasz kontár2 #4619 üzenetére

    "Írjon aki már látott eredeti festéket is beszáradva,esetleg menthetetlen készülékben,biztos volt ilyen is!" - képzeld én már ilyet is láttam. De ettől még nem fog megváltozni semmi, hogy 10 000 nyomtatóból egy meghibásodik eredeti kellékkel, után gyártottnál meg fordított az arány.

    1, eredeti mindig jobb minőségű mint az után gyártott. Ez tény, ráadásul senki nem vitatja aki egy kicsit is ért hozzá.
    2, után gyártott tinta okozza az eltömődések/beszáradások 99%-át
    3, ahogy Thrawnad mondja, az után gyártott titka, hogy használni kell, ha nem használod, tönkre megy tőle a nyomtató sokkal nagyobb eséllyel mint az eredeti kelléktől
    3, Qwerty kolléga is azt próbálja meg elmondani, hogy havi 10 oldal nyomtatásakor nem kellene sz...kodni a patronokkal, mert azt hiszed, hogy megspórolsz vele 300 Ft-ot közben meg tönkre teszed a készüléket. És soha senki nem az után gyártott tintát hibáztatja, hanem a nyomtató gyártót. Ha valaki ezt egyszer meg tudja magyarázni, hogy miért.... Persze nyilván pszichológiai okai vannak...
    4, én nem osztok tanácsot a kamionozásról, pedig elég sokat vezetek, akkor neked sem kellene olyan témáról tutibiztosan nyilatkozni aminek csak felhasználója vagy, mert nem vagy tisztában mindennel. Ettől még lehet véleményed, meg tapasztalatod, csak az nem biztos, hogy általánosságban igaz is.
    5, igazán tiszteletreméltó, hogy te ingyen dolgozol, mert ha mástól ezt várod el, akkor te is tégy úgy.
    6, Örülj neki, hogy vannak olyan b..lf...ok a nyomtatógyártók, hogy "ingyen" kapod a gépet, és fillérekből tudod használni. Ezek után pláne nem értem a felháborodást.

Új hozzászólás Aktív témák