Új hozzászólás Aktív témák

  • Borzoló

    senior tag

    válasz wakond83 #1416 üzenetére

    Na korrekt arc! 9k kijelzőre nem rossz. A règi kijelzővel mit csinàltàl? Èn beszamoltatnàm a fhd-be. Ahogy èn tettem a procinàl 5k+t9600=q9100
    :)
    Hàt èn chinebench r15-el es CpuQueen-el teszteltem a q9100-at es egy i5 6200u procit(dell inspiron 5990/2x4gb 1600mhz/4gb vga--189000ft jelenleg boltba. Olyan gagyi műanyagbòl hogy hanyinger. Vga teljesítmèny egyèrtelműen nem jàtszik. A Dell minden mai game-et HD felbontason 40-60fps-el vitt. Egy kulso vga-val a HP nagyot mehet ;) ).
    R15-be:
    Q9100: 2,75
    i5 6200u: 3,25

    CpuQueen-re nem emlèkszek, de azt tudom hogy majd 1000pontal nyert a q9100 :)

    Így van! Sokàig jó lesz ez netezni-filmezni, de mèg jatszani is.
    CS-GO egy eleg cpu specifikus game...a T9600+8gb+770m -el 30-35fps volt. Ugyanez a q9100-al màr 40-55fps(ami komoly, tekibtve hogy sok gamer 200fps-el hasít a jatèkban, a monitoruk meg tud 60fps-t max... :DDD
    Èn lehet tervezek egy egyedi hűtèst, marmint cpu blokkot. A dvd helyère. Azt mondja haver(SoapMacTavis) hogy a heatpipe-ot szèpen ki lehet feszegetni. Tehat csak a cpu blokkot kell megcsinalni(full rèzből), hogy 2 heatpipe hely legyen rajta. Az eredetinek es egy uj körnek. Az uj geatpipe kör meg a dvd helyère megy egy uj ventivel. ;]
    Nagyon agyalgatok. Mindig utaltam a laptopokat, nen is volt soha laposom csak üzlet vègett àtutaztak a kezem alatt,de ez a minősèg-anyaghasznàlat es amit te is mondtàl szerelhetősèg(ès teljesítmèny ezen àron) totàl elvaràzsolt... :B
    Az ssd-vel milyen boot időd van?
    1x4gb ram helyett en 2x2gb-t hasznalnek, gyorsabb. A regi ramjai a gepnek megvannak? Inkabb azt a felallast hasznald(amennyiben az 2x2gb)

    [ Szerkesztve ]

    "Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

Új hozzászólás Aktív témák