Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz pcnet #39701 üzenetére

    Ez az hogy ott látom. Azt írja Meta Alloy 2/2 (a kis Vulture-al viszem). Szóval onnan eltűnne ha megégne, akkor minden rendben. Viszont akkor nem értem hogy/hány fokon tudta a fórumtárs elégetni, én már rendesen kaptam 117 foknál a "Taking heat damage" beszólásokat.

    Akkor folytatom az utat a mérnök felé, de felmerült tegnap még egy kérdés. A Maia rendszer felé valami 70 ugrást kellet tolnom mert economy-ra volt állítva az útvonaltervező. Visszafelé gondoltam átállítom gyorsra. Elég jól le is felezte ezzel az ugrások számát, de egyszer csak az egyik rendszerben kiírt valami olyasmit hogy ez az utolsó tankolási lehetőség. A következő ugrásra lement a fél üzemanyagom (ismétlem Vulture), nem lehetett fuelscoopozni, megnyitottam a galaxy mapet és még egy ugrásra lett volna üzemanyagom de utána simán átváltott szaggatott vonalra az útvonal. Ha ott sem lett volna állomás akkor ennyi és robbanthattam volna fel magam?
    Mondjuk nem mertem elugrani, hanem inkább visszaállítottam economyra a tervezőt és így tovább tudtam ugrálni. Tudtam is még egyet scooplolni, de utána egymás után kb 3x ezt a vörös napot dobta be és az utolsónál volt az incidens az anakondával ahol ki is léptem. Megnézem majd a galaxis térképet ma, de mi van akkor ha tegyük fel nincs a közelben tankolható csillag sem állomás. Ezt nem lehet valahogy megadni hogy tervezze be az útvonalba?

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák