Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terrorista

    senior tag

    válasz Nosam #1224 üzenetére

    50k nincs, 25-30-ért már lehet kapni, de újonnan is 35k.

    Igen, ahhoz képest amiből össze van rakva nagyon túl van árazva. Ilyen sajnos a monopol helyzet. :)

    Az OR nekem nem jön be. Nem akarok virtuális búvár szemüveget a fejemre rakni és megvagyok a 3D élmények nélkül is. Moziban sem szeretem a 3D-s filmeket, ha tehetem mindig 2D-re megyek.

    Abban bízom, hogy az OR konkurenciát fog jelenteni majd a TrackIR-nek és kénytelenek lesznek levinni az áraikat. :)
    Ha meg nem, akkor keresek valakit aki megépíti nekem olcsóért. :)

    Más:

    Aki Haulerrel fuvarozik, és szeretne nagyobb hajóra váltani, akkor annak egy tanács: Keress aranyat! :)
    Én egy újra kezdés után már untam a Haulerrel a köröket. Így elmentem Eranin melletti LP 98-ba és elkezdtem USS-eket keresni.
    Tele a rendszer arannyal amit csak össze kell szedni. Nyilván lesz ami csapda lesz, de simán meg lehet lépni az npc-k elől és kell egy kis izgalom is. 1 óra alatt összekapartam 100k creditet és ültem át a Type 6-ba. :D

    Azzal pedig tényleg megnyílik az univerzum. 80-90k profitos köröket tudok futni, de amint több creditem lesz, úgy tudok majd értékesebb árut szállítani, ami még több profitot eredményez. :)

    Szóval hajrá az aranyért! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák