Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz duvi #46721 üzenetére

    Lehet, hogy be kéne szerezni ezt az Odysseyt... :)

    Különben ez akkora marhaság, hogy offline is ketyeg az óra, beleértve a függőben levő küldetéseket is. Ennyi erővel akkor lehessen beállítani, hogy amíg én alszom/dolgozom, a pilótám autopilot :) módban leszállítja a megadott állomásra a küldetéshez szükséges adatokat, vagy valami.

    Erről jut eszembe: pár napja nagy békésen, senkit nem zavarva szívogatom az egyik csillag koronájából az üzemanyagot. Erre jött egy kalóz, hogy neki is kellene a rakományom. FSD interdiction, ahogy az lenni szokott. Látom ám, hogy ebből baj lesz, mert a menekülési vektor egyenesen a csillagba vezet. Mit lehet tenni, belerepülök a csillagba (nem volt kedvem harcolni). Ki is estem a normál térbe. Érdekes, hogy a csillag közvetlen közelében nincs is olyan meleg (legalábbis nem füstölt a kabin). :) A kalóz viszont sehol - lehet, hogy erre nem számított. Szépen megvártam, amíg rendbe jön a térhajtómű, aztán gyorsulás, sikerült megszökni a csillag vonzásteréből (98%-os kabin hőmérséklet, megjött a füst), aztán szépen mentem tovább a dolgomra.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák