Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Farseer asszonyság ugye az exploration data-ra gerjed Márpedig ha neki van, akkor a többieknek is kell hogy legyen valami gyengéjük, aminek a segítségével nem kell minden lépcsőfokot egyesével végigjárnunk. Csak meg kéne tudni, kinek mi. Farseer asszonyság galaktikus térképészet iránti perverz vonzalmáról Flynth szaktárs rántotta le a leplet, előbb-utóbb talán más lelkes reddit vadásszal karöltve a többi titkot is fel fogja tudni tárni nekünk. Mellesleg én is egyből a harmadik szintre ugrottam Mrs Farseer-nél, miután egy döbbenetes felfedezést tettem. Nevezetesen, hogy az idők folyamán néhány 10 k híján kerek egy teljes misike be nem váltott kartográfiai anyagom lapult már ki tudja mióta a kopottas disznóbőr táskámban a zsíros kenyér, a két dekás cserkó, meg svájcisapka mellett.(bármerre jártam, az útba eső csillagokat, és néha a föld típusú bolygókat lefotóztam - ki tudja mióta halmozódott már, ha nem volt felhős az ég, talán némelyiken még a Gettysburg-i csata is látható), és csak úgy járulékosan hirtelen trailblazer 93%-ra ugrottam(pedig meg voltam róla győződve, hogy ~ 2026-ban, az utolsó ED szerver lekapcsolásának pillanatában fogom megkapni a posztumusz tiszteletbeli Mostly Aimless rankot, puszta szánalomból)
    Mindenesetre akkor most egyenlőre nem merem beváltani az Alliance-s bountyt, nehogy az esetleges bugzás martaléka legyen.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák