Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    Én most minden téren elkezdtem használni a possession-t.

    Válogatott kihívásban spanyolokkal toltam possession taktikában, úgy hogy egyedül Morata van meg csatárban, de ő super-sub, így két AMF-vel játszottam, nem egy túl erős csapattal, 2800-as körülbelül ami összejött spanyol játékosokból. Az egy pontos és a 3 pontos is simán lett meg. Az 5 pontosnál kaptam erősebb ellenfeleket, de ott is kevesen múlott. Most átváltok az olaszokra, mert ott van Del Pierom, Inzaghim és Immobilém is CF-nek.

    Nem éreztem egyébként, hogy a játék gátolna. Erősebb ellenfelek ellen én is védekezőben kezdek, de ha meg menni kell, akkor letámadok, vagy a védő vonalat állítgatom a nyilakkal előrébb, nem adok lehetőséget annak, hogy egyáltalán átvegye a labdát. Rögtön ott terem akár a szélsőm is elfejelni a labdát. Ennyiből jó, hogy több csere van a padon, meg hogy ötöt lehet, mert azért ebben a felfogásban elfárad a legtöbb játékosom.

    A DMF-re rárakom a defensive-t és a deep line-t, van egy plusz emberem hátul. Nekem most ezzel így megy. A div2 is meglett hétvégén.

    Várom, hogy holnap nominating contractba mik jönnek, esetleg egy Szoboszlai vagy Bellingham, Nkunku. Végre kapnak live updatet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák