Új hozzászólás Aktív témák

  • csababarca

    őstag

    nekem a legnagyobb bajom, hogy továbbra sem érzékelek különböző statisztikájú játékosok között lényegi különbséget.
    pláne a védők nagyon táposak, továbbra is (bár talán javult valamennyire) ha kilépsz 3-4 méteres előnyben egy MBappéval, nem biztos, hogy lövéssel fejezed be az akciót, mert egy lomha védő odaér 10 méteren kb, és szerelni tud.
    Ez gáz.

    Illetve a gyömöszölés nálam is megvan, rengeteg olyan gólt kapok, hogy nálam van a labda, ki akarom rúgni akár emberhez, akár taccsra, szögletre, akármi, de lassan reagál a védőm, és labdát veszít. Szerintem góljaim fele ez, és nem tudom megakadályozni.

    Ami viszont jobban zavar, azok az eventek.
    Rá akar tényleg kényszeríteni a játék, hogy legyen egy full spanyol, egy full olasz, full angol, full japán, full eu., full dél amerikai csapatom?
    Minek? És akkor eventek 90%-val nem tudok játszani, mert így is utálom, hogy ennyi játékosom van, totál felesleges.

    Azt már meg sem jegyzem, hogy játékoshoz jutni Coinból itt kb lehetetlen nekem, Olyankor amikor 3 top klasszis van a csomagban, sok nokedlivel, még egyszer sem adott be top klasszist. Egyszer sem. Azért korábbi kiadásoknál mondjuk 10ből 1-2t beadott, most semmi.
    De hogy költeni nem fogok rá, az is biztos.

    iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Új hozzászólás Aktív témák