Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz everest140 #495 üzenetére

    Így van. Velem ma ugyanez történt. Cseréltem kontrollert a napokban, kipróbálva a ps5-ét, mert már amúgy is elhasználtam picit az xbox-ost. Jobban is fekszik a kezemnek. Nem tudom ezért-e, de hosszú idő után visszajutottam div2-be.

    Első három meccsem sima volt, van 9 pontom, örülök magamnak meg minden. Erre jön a kövi 3 meccs és gyakorlatilag három különböző módon szívatott meg a játék.

    Egyik meccsen minden labdát a kapusom a támadó elé ütötte, nevetséges. Másik meccsen meg végig 1-0-ra ment a gyerek, én már totál all out attackban vagyok 4 támadóval meg egy amf-vel. Teljesen beszorítottam, ott van nálam Romario, Inzaghi, Mbappé, Müller, de akikkel máskor bődületes gólokat lehet verni, vagy nem érik utol a passzt vagy nem találják el a kaput, ólom lábakon lépkednek, teljesen azt érzed, hogy nem is kontrollálod a játékost. Meg van olyan meccs, amikor mindenre büntetőt fújnak, ez még ami szánalmas.

    Szóval mielőtt kárt tettem volna bármilyen berendezésben inkább kiléptem. Nem fogom védeni ezt a játékot se, akármennyire nem szeretem a fifát. Egyszerűen ez is szar, csak másképp. Unom nagyon, hogy nem lehet tisztességesen letolni azt a 10 meccset a feljutásért.

    Semmilyen contentet nem képesek egy év után belerakni amire ne unna rá az ember. Mert aztán, hogy beletették ezt a weekend challenge-t meg a 2100-ast nagy teljesítmény ennyi idő után :DD . Ezekben talán nem fedeztem fel csalást, annyi a pozitívum. Viszont a liga lenne a lényegi része ennek a foshalmaznak, de azt se képesek tisztességesen tálalni.

Új hozzászólás Aktív témák