Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz TrueGooner #476 üzenetére

    A játékos formája nem csak a staminára de egy csomó más statra is hatással van már!A közepes formában annyi a statja amennyi a lapon szerepel,de ha jobb formába kerül akkor 4-5 ponttal emelkednek a képességek simán.Kinek mi, védőnek inkább a védekezés, támadónak inkább a lövés cselezés stb.Amúgy én is kíváncsi vagyok,mert mostanában egész jó meccsek vannak a gép ellen.Online jó lenne egy 3 szintes rendszer ha esetleg valakinek még rajtam kívül hányingere van a Mbappe Ronaldo Haaland VanDijk összes op legendától már!Kis csapatokkal sokkal jobban szeretek játszani.Össze is vásároltam a Magyar válogatottat, és fel is "turbóztam" őket.Ezt a kurva finesse shotot kivehetnék a játékból, legalább is kurva unalmas hogy minden paraszt evvel operál meg persze Neymar Messi!Ez az új gyökérség most online.De hát nem szabad lőni hagyni őket a 16 box oldaláról,mert ha ellövi a két említett úriember, akkor az 10 ből 8 szor gól! Amúgy vágjátok hogy valami nemzeti 11 et kell összerakni edzőstől és akkor asszem lesznek meglepetés ajándékok, legalább is valami ilyesmit olvastam a Redditen.?

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák