Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNpusi

    csendes tag

    válasz HUNpusi #14536 üzenetére

    Megjött a csomagom. Egy kis élménybeszámolót fogok írni. myefox.com oldalról rendeltem, kicsit átbasztak, mert a Deutsche post helyett a sima china post hoszta a csomagot. Ez egy 10 dolcsis szemüveg, a szemüveg meglepően jó minőségű, mondjuk nem olyannak tűnik, mint amilyen a képen volt, árnyalat különbség. A tok az egy kalap sz.r. Még összecsukni se lehet rendesen.

    A csomagolás ránézésre levél (őszinte legyek nemtudom mi a különbség a 2 között, a csomagot én ilyen kartondobozosnak képzelem), megjegyzésben semmit nem mondtam a srácnak, automatán giftként küldte, de a hülye electronices-t írt rá (ahelyett, hogy szemüveg, vagy ruhadarab) az ár stimmelt, 10 dodó.

    itt van amit rendeltem: http://www.myefox.com/full-rim-classical-pilot-sunglasses-for-men-0833-990104-p-42794

    Ebből egyezni a szemüveg egyezik 90%-ban. lencseárnyalat, meg az a matrica sincs.ű
    Itt az egyik átvágás: Deutsch Post Airmail ( 6-9 Days,with tracking number HU (0.00g) ): $3.85
    Másik meg a tok. Az átlátszó 20ft os műanyag

    De ezek benne vannak a pakliban, ha nem boltban kézzel fogva vásárolok. Összességében elégedett vagyok, sokat tanultam ebből, de azon az oldalon többet nem vásárolok :)

Új hozzászólás Aktív témák