Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kissgy1028

    csendes tag

    válasz katopet #305 üzenetére

    Szia!

    Megnéztem a Weblapod IE7-tel, és én ilyen problémával nem talákoztam, mint amit leírtál. A bongésző ablakának átméretezésekor minden normális marad nálam. Sajnos más böngészővel nem volt alkalmam megnézni, mivel a munkahelyemen csak IE7 van a gépemben.
    Milyen böngészőkkel tekintetted már meg a honlapot?
    Nézd meg melyik böngésző nem jeleníti meg jól, és akkor csak arra kell külön optimalizálni, én még külön szoktam febontáshoz is optimalizálást végezni, mert az is sok problémát tud okozni az oldal látogatói számára.
    Egyébként ez a frame-es megoldás elég sok problémát tud okozni, miért nem CSS-sel oldod meg ugyanezt (a float megfelelő használata csodákra képes), sokkal egyszerűbb, és az oldal karbantartása is könnyebb lesz.
    Ha járatos vagy a Javascriptben akkor meg írsz egy sripttet, ami lekéri a felhasználó böngészőjének típusát, képernyő felbontást, és az a megfelelő stípuslapot, vagy stípuselemeket indítja el az adott böngészőhőz.
    Egy kis következetlenséget is felfedezni vélek, mivel sokmindent CSS-sel oldottál meg, de közben a htmlben is vegzel rengeteg tartalomformázást. Szerintem, az a legjobb megoldás, ha a html-t a tartalom megjelenítésére használod, és a CSS-t pedig a stípus kialakítására.
    Egyébként tetszetős a weblap. Csak így tovább!
    Üdv.!

Új hozzászólás Aktív témák