Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz S e t h #87 üzenetére

    Az általános vélekedésről írtam, meg tesztekről. Az hogy Te jól szórakozol a programmal, az szubjektív. Helyes !
    Ettől többet nem is kívánhatnál sztm. A vélekedés meg a tesztek egy dolog, az a lényeg hogy az embernek örömet okozzon a játék, többivel nem kell foglalkozni.

    Ugyanitt DD2 ben...lehet köpködni, meg mutogatni és lehúzni ezt bárhol, de ha valaki együtt tud élni a kiadó Mocskával, aljas húzásával. Akkor pont. Ő dolga.

    Egyébként erősen fogalmaztam Roninnal kapcsoaltban. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • myckey

    veterán

    válasz S e t h #93 üzenetére

    Ez meg a másik oldala a foscunaminak...a tesztelők, akik megkapták az anyagot, őket is meg akarják feszíteni. Idézőben.
    De ahogy írtam, máshol az is probléma, hogy játszanak vele, ellenük is megy a hangulatkeltés, flame...

    Kitérve a gamere, van ahol azt emelik ki, hogy túlléptek az előd gyengeségein, előnyére válik a játéknak az a fejlődés.
    Egyébként sztm nem kell rajongónak lenni, hogy ezt valaki élvezze.

    Elég érdekesnek hat ez a harcrendszer a Roninban, meg a ruházat is klassz.
    De én most pont a Tsushimat várom !

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • pomk

    őstag

    válasz S e t h #93 üzenetére

    Ki volt az a Streamer ha nem titok?
    Mert nekem is van pár, de 2 akiknél szerintem az összes létező videót megnéztem Elden Ringről: Fextralife [link] és FightinCowboy [link] .
    Review tesztjeik során egyetlen szó sem esett MT-ről és az egekbe magasztalták mindketten a játékot. Nálam kettejük vélemény volt az egyik fő nyomos érv a vásárlás mellett. És pont ma, ahogy itt olvastam a hozzászólásokat jutott eszembe, hogy vajon hogy fognak a Capcom lépésre reagálni azok a neves streamerek, akiket több száz - akár millió - ember néz és követ és ad a véleményükre (mint pl. én). Ha nem tudtak róla, őket is f@szán csőbe húzták és ha közvetve is, de a nevükkel / becsületükkel játszottak (bár ugye amiről nem tudsz és utólag vezetik be amiatt nem illene felelőségre vonni). Ha meg tudtak róla, amit kétlek, akkor meg...nem is tudom mit mondjak. Megérett ez a világ a pusztulásra. :DDD

  • pomk

    őstag

    válasz S e t h #99 üzenetére

    Igen, pont ezt nézem...
    Évek óta követem Cowboyt. Nagyon szimpatikus, korrekt és jól követhető reviewkat ad ami még élvezetes is sokszor. Pár hónapja volt egy review videó, amiben azzal kezdte hogy elnézést kér majd néha-néha ki kell mennie mert előző nap volt vasectómiája és jegelni kell a golyóit... könnyeztem a röhögéstől. :D
    Vissza kell vonnom még a feltételezésem is, hogy direkt átvert volna bárkit.

    Asmongoldos videóját is elkezdtem nézni, de az inkább az MT általános létezését és elismerését feszegeti azzal, hogy olyan játékokat veszünk meg amelyek tartalmaznak ilyet alapból. Hosszú és partalan vita lesz szerintem, de kíváncsi vagyok mit hoznak ki ketten a végére...

Új hozzászólás Aktív témák