Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domi007

    őstag

    válasz zengoe #9 üzenetére

    Mobilitás = kisebb súly, kisebb méret, kisebb fényerő.

    Fényerő csökkentésével valóban csökken a zaj, de hogy mekkora tartományban az egy másik kérdés :)) :K

    Képvetítés: kell hozzá ugyebár a megfelelő ATI-AMD videókártya (5xxx/6xxx széria), a megfelelő driver és a program.

    A webshopokkal szembeni bizalmatlanságod érthető, de alapvetően nincs ezekkel semmi baj, nem verik át az embereket. Persze ebben te döntesz.

    Végignézve a paramétereket a P1303W jobbnak tűnik, és bár nem találtam infókat a H5360-ról, azonban tudom, hogy a P-ben a TexasInstruments DarkChip 3-as van, ami eléggé új, tehát jobb minőséget produkál mint az elődei.

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • SimonMágus

    aktív tag

    válasz zengoe #9 üzenetére

    Pixmániát én sem szeretem, több negatív hírrel is találkoztam már. Egyébként én is webshopból vettem, nem kell előre fizetni, csak amikor a térítésmentes futár kihozza.

    A mobilabb eszközök inkább kisebbek és könnyebbek, ebben az esetben viszont hangosabb is.

    Általában minden projektor két vetítőmódot tartalmaz, egy normál módot, amikor leadja a teljes fényerejét, és egy ún. ECO módot, amikor kevesebb feszt kap az izzó, ez kisebb fényerővel társul, viszont hosszabb izzóélettartammal és halkabb ventilátorral. A fényerő további csökkentése viszont nem jár további zajcsökkenéssel.

Új hozzászólás Aktív témák