Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisszoli0707

    tag

    válasz kugli81 #333 üzenetére

    Én is hasonló problémával küszködök,bár ez sajnos senkin nem segít!A gépem 2,6 dual,ATI 5450 3D,4Gb RAM,Optoma HD600X.Már kipróbáltam a TTM 5-öset,ott látja is,hogy ATI 1.4 or 120hz,de nálam is csak anaglyf-et akar erőltetni.Stereoscopic player-t szintén hiába tettem fel eddig,mert ad1:belövöm neki,hogy stereoscopic megjelenítés és ATI driver,de gyönyörű 2D-s lesz a film,ráadásul úgy akad,mint állat! ad2: 5 perc után az elméletileg regisztrált verzió beintett,hogy regisztráljam!De ezen már csak röhögök,kezdem elérni a kényszerzubbony határát. Egy vígasztal,hogy innen a fórumról Gezu79 sokat segített önzetlenül,nagy köszönet érte,remélem a segítségével össze fogom tudni hozni a 3D-t!Ha nem sikerül átütő eredményt hoznunk szerintem dobjuk össze a mindenkihez legközelebb eső Cinema cityre és vegyük meg! :) Mellesleg arra is tippelek,hogy nálam is 1280x800-ra volt állítva a PC menüben a felbontás,lehet,hogy vissza kellene venni 1280x720-ra? Próbálja már ki valamelyikőtök,sajna nem tudom,nem vagyok otthon,csak pénteken! Esetleg másik Catalyst-et kellene feltennünk? Ja,stereoscopic playerhez egy crack-ért,ami véglegesítené örök hálám lenne!Vagy neked összejött a total-lal,?

Új hozzászólás Aktív témák