Keresés

Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz BEE #11014 üzenetére

    Pedig fényes és zöld :) Én valami génhibás ganajtúrónak néztem, aztán öcsém a biológus tanonc felvilágosított, hogy a ganajtúrók családjába tartozik, csak rózsabogárnak hívják. Ha jól megnézed, zöld az. De nem "hosszabb mint zöld" :)
    Itt az eredeti Elnézve a képet, sztem ez a maximum amit ki lehet a gép érzékelőjéből hozni.

    Valami olyat szeretnék, amit kis variálással lehet alkalmazni minden képemre, és nem olyan mint a megszokott. Majd alakulgat, de mindenképpen ilyen irányba szeretnék elindulni. Nem asztali, vagy fali képkeretbe megy, hanem monitorra, bár kerettel együtt meg kéne tartani a 3:2-es arányt.

    (#11011) Cassidey Az első nagyon tetszik, a második meg nem tudom honnan ismerős. Nem az infoparknál, vagy a millenáris parkban csináltad?

    (#11016) Fejo ez is jó. Hogyan készült? Hosszú záridő, állványról a hátsó ülésről, vagy effekt?

    Pilács, ajánlom hogy használj RAW-ot, és akár 400-800-as ISO-t, majd a végeredményre rámenni Neat Image-gel. Egész jó program zajszűrésre. Nem lesz tökéletes a végeredmény, onnan már lehet hova fejlődni.

    [ Szerkesztve ]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák