Keresés

Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz biggamer #10086 üzenetére

    Ott van a galéria NEVE jobboldalt: Csesznek 2008 :D (milyen szépen kioktatjuk egymást flickr-ből) :D

    Egyébként a nagyobban alatt a még nagyobban gondoltam. :)
    A flickr csak 1024-et engedélyez vmelyik oldali legnagyobb méretnek?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • drkbl

    őstag

    válasz biggamer #10086 üzenetére

    Valóban jobb lett újravágva - én megtartottam az eget felette, egyrészt sugallva, hogy volt ez magasabb is (ide viszont kellett volna a sorompótlanítás is), másrészt szerintem a torony az mindig kapocs a föld és az ég között. Elnézve a békaremszterizálást is, szerintem kérhetnéd a PH! addikt helyett a különleges Fényképvágó rangot :C
    A legeslegelső "kocsiba" szólt a jegyed? Engem filmre emlékeztet a kép (mondjuk a Halál 50 órájára, ha emlékszel a Királytigris+alagút+vonat jelenetre ;] ), mozgalmas, "vasútas" kép.

    @Zola007: Van állványom, de ez csak gyereknapi kiruccanás volt, nem vittem haza. Panorámával még nem próbálkoztam, elvileg van pár kép a Vezúv kráteréről, amiből meg szeretnék próbálni készíteni egyet... Bogarak NEM vonzanak... :) Mekkora méretű képeket tartanál jónak feltöltésre?

    @Fejo: Néhány napja én szóltam le a bogármakróidat az egyéb képeidhez képest, de azóta sokat javítottál a megjelenésen! Az első nagyon tetszik, zavar a mikrohullámú távközlésben :DDD A másodikon én is soknak érzem a jobb oldalt, maga a kompozíció régi 2. világháborús dokumentumképre emlékeztet, Peenemünde, Me-163 kisérletek..

    @vegesj: A sárkányrepülőt szűkebbre, álló formátumúra vágnám, úgy jobban benne lenne a motor "kényszerítő ereje". A bástya és templom-ból én két képet csinálnék, egyiket lejtővel, a másikat emelkedővel :) Nagyon nem egy korból való a két építmény, és ez hangsúlyos az eltérő karbantartási állapotok miatt... De a háromból ezt választanám!

Aktív témák