Új hozzászólás Aktív témák

  • montana92

    csendes tag

    válasz Elemental #1619 üzenetére

    Mindenféle genyózás nélkül (és egyébként is semmi közöm hozzá), de miért?
    Egy csomó helyen (oldalon), csomó játék kapcsán visszaköszön az, hogy ugyanazon emberek mondják hangosan, hogy nevereverpreorder, de ha olyanról van szó, ami éppen tetszik nekik, akkor az első pillanatban megy a kattintás, holott lehet, hogy még fél év van a megjelenésig... De igazából a digitális játékok korában egyébként sem látom sok értelmét (lásd pl. D3-at 2012-ben, ahol még a dobozos volt inkább a jellemző és a nagy érdeklődés miatt benne volt a pakliban, hogy várnod kell, ha megjelenéskor vennéd), a mézesmadzag pre-order bónuszokon túl.
    Tudom ugyan azt is, hogy nehéz megállni (én pl. most a Darktide-nál voltam így, hogy nagyon viszketett már a tenyerem, hogy egeret ragadjak és rányomjak, de csak megvártam, míg inkább game pass keretében ki tudtam próbálni és jól is jártam, mert bőven ráfér még a csiszolás - egy jó fél év - a játékra), pláne olyan játéknál, aminél 99%-ra tudod, hogy úgyis sok időt fogsz belepakolni, de valahogy mégsem értem, hogy mi a pro érv a FOMO-n túl... :) Különösen arra is figyelemmel, hogy az első napokban nagy valószínűséggel technikai problémák is bőven nehezítik a kalandot. Én is meg fogom venni a játékot, tuti, de X nappal/héttel megjelenés után, ha már láttam, hogy milyen állapotban van és a kezdeti őrület is lecsengett.
    (És félre ne érts, az egész nem rád vonatkozik/ellened szól, inkább csak a jelenséget nem értem.)

Új hozzászólás Aktív témák