Keresés

Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz rt06 #8678 üzenetére

    mit is adsz oda, és miért önként ? :) megnézted egyáltalán hogy működik a progi ? A sajátgépeden létrehoz egy kódolt adatbázis filet, amiben a jelszavaid tartod, ezt csak a keretprogrammal tudod megnyitni - vagy egy mesterjelszóval, vagy pedig egy USB kulccsal. Értelemszerűen az adatbázis filet szabadon másolgathatod, windowst reinstallálhatsz, lementheted, stb, a keretprogrammal bármikor megnyithatod.

    Adatforgalma 0 a programnak, be lehet állítani h vágólapra is mennyi ideig rakja rá a jelszót (5-10-20 mperc a max, de le lehet tiltani és olyankor vágólapra sem lehet tenni).

    Tudom, hogy az authenticator másfajta elven működik, de én pl már hosszú-hosszú ideje tartom ebben az emailes, ebayes, paypalos, banki, ügyfélkapus, megtakarítási számlás adataim - amin nem mellesleg nem kevés valódi pénzmozgás van, nem kis összegben, ergo potenciálisan nagyobb veszélyforrás lehetne és inkább arra csapna le bárki, mégsem volt egyikkel sem soha gond, akkor szerintem egy pár ezer forintos játék megvédésére amiben max virtuális arany cserél gazdát, éppúgy megfelel.

    vagy csak szerintem van ez kicsit túlspilázva ? :) "úristen úristen május 15-én bújjunk be egy katonai bunkerbe az autentikátorral, mert bár igaz hogy még soha nem játszottam a diabloval, más blizzard játékom sincs eredetiben, de a világ összes csúnya gonosz hekkerje az én accountomat szemelte ki. Biztos kell nekik a pajzs, ami csak minden 3. szörnyből pottyan ki." Kicsit már ezt a paranoia feelinget tükrözi ami ezzel kapcs feljön itt néha :)
    Take it easy, van ennél nagyobb gond is az életben ;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák