Keresés

Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz rt06 #7045 üzenetére

    Nincs ezzel semmi baj. Viszont nyújt egy nagyon jó játékélményt, kihozza belőled azt az érzést, hogy milyen zsír vagyok hogy megfingatom a bossokat, stb...
    Annyira jó a játékélmény! Hiába egyszerű a játék ha tud igazi élményeket adni és leköt. Szerintem ez a lényeg.
    Nekem pl. egy Skyrim féle RPG nem tud ilyet adni, mert nem szeretem a sok dumát, én harcolni akarok.

    Dio3 mellett ebben az évben még a Guild Wars 2 lesz az amit megveszek vakon, mert annak is rohadt jó a játékélménye már videókon keresztül is. Na és mások szerint is...és nincs havidíj.

    Jöhet tőlem Max payne 3, GTA V is, ha ezek csak egy ideig, óráig kötnek le, nem úgy mint majd a GW2 meg a Diablo 3. :)

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

  • havasa

    aktív tag

    válasz rt06 #7045 üzenetére

    Szvsz a Blizz játékokban, (Dio 1-2 kivétel) csak a cocknoobok klikkerek, mindenki más billről játszik.
    Egyébként ezért nincs kereslet minőségi Pc-s játékokra, mert a konzumidiótáknak az évente érkező Cod-ok, stb is megfelelnek.

    (#7049) Jazz: ez nem csak a tárgyvadászatról szól, mivel valószínűleg mégis e-sport lesz a játék. Ő a futószalagon kiadott 12 éves vérpistikéknek készült Assain Creed-hez hasonlította, ami viccnek is rossz.

    [ Szerkesztve ]

    Commodore 16 Hyper-V cluster

Aktív témák