Keresés

Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Horbal #28749 üzenetére

    Ha küzdeni akarsz akkor a leap+WotB+charge hasznos. Ezek a "menekülő" skillek. Bár a WotB jó DPS-t és dodge-ot is ad. Sok kis ellenfél esetén (és alapból is a legtöbb helyzetben) a revenge is nagyon hasznos tud lenni. Az inferno egyrészt elvileg csapatjátékban, vagy jó felszereléssel teljesíthető. Jó felszereléssel, türelemmel és elég jó skillekkel teljesíthető is a főszál küldetéssorozata, de pár elit tulajdonság kombója vagy igen fogós, vagy csak csapatban lenyomható. A karakterek képességei kiegészítik/erősítik egymást. Egyedül elég stresszes alkalmanként :D
    Én az invulnerable minion -fire chain és tetszőleges "befogó" képesség (vortex, jail, frozen) kombókat szeretem.A negyedik extra tulajdonság csak apró hullagyalázás ezek után :D

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Horbal #28749 üzenetére

    "140+ órám van benne szerintem mindent megtettem amit emberileg lehetett"

    "újabb pénzkidobás"

    Két idézet tőled ugyanarra. Tegyük fel, hogy csak 120 órát élvezted a játékot.
    Azaz az elmúlt egy hónapban minden egyes nap 4 órát örömmel töltöttél el ezzel a játékkal és pénzkidobásnak titulálod?!
    Vagy a világgal van baj, vagy velem, mert szerintem ez remek üzlet volt. :(

    "Dio I-re már nem emlékszem annyira régen volt."

    Én megjelenés előtt gyorsan végigjátszottam. Kb semmi kihívás hellen sem. Normált 25. szinten fejezed be. kb. 35. szintre minden skilled maxos. Összesen nincs 20 óra.

    [ Szerkesztve ]

  • LucifeI2

    őstag

    válasz Horbal #28749 üzenetére

    Bocs, nem tudtam, hogy ezek arra utalnak, hogy te tanácsot kérsz:

    1.0.3-at még megvárom aztán uninstall - vagy max gold farm addig míg RMAH-ból vissza nem jön a 15K, mert ez így 1xŰen lehetetlen.

    Köszi Blizz, hogy ez így sikerült - újabb pénzkidobás a SC2 után... sikerült ebből a játékból is WoW-ot csinálni és most nem a grafra gondolok (az nekem bejön).

    Nekem csak sírásnak tűnik. Szerintem lehet másképpen is írni ha segítséget szeretnél kérni. Fórumból többeknek sikerült már végig vinni Act2-t barbárral, tehát nem lehetetlen. Szóval valami hiba nálad van, nem a játékban, bármennyire is azt szidod.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák