Keresés

Aktív témák

  • vhunor

    őstag

    válasz Horbal #27719 üzenetére

    Múltkor bekaptam egy illusionist frozen berzerkert (vagyminekhíjják, aminek nagy buzigánya van és jól fejbekólint). Szűk folyosón voltam, egyik gombóc fagyi elől már sehova sem tudtam menekülni, és lefagyva rámcsapott vagy 10 buzogány. Nesze neked 10k armor meg 50k hp, csak minek :D.

    Amúgy remekül látszik, hogy a blizzard mennyire az AH felé tereli a játékosokat, inferno act 1-et még simán lenyomtam még AH nélkül, de 500 dps-nél nagyobb 1h fegyver egyszerűen nem esik act 1-ben (még ez is borzasztóan ritka, ki tudja hányszor farmoltam le a leoric-butcher vonalat 5-ös buffal és a legnagyobb egy 550-es 1h mace volt, utána egy 510-es kard, néhány 450 körüli, de ennyi), a sebzésem pedig act 2-re így már kevés volt, és vennem kellett egy 750 dmg-es, life on hites kardot.

    Szomorú, mert a fegyveren kívül minden másból esett jó vagy sikerült craftolni, 40-60 allres a legtöbb páncélon, jó statokkal mellette, de ez így elvette a kedvemet :(.

    Hatalmas hiba, hogy a játék által adott cuccal nem lehet elboldogulni act 2 elején, miközben act 1-et csukott szemmel, félkézzel lefarmolom (csakminek).

    [ Szerkesztve ]

  • mikromanus

    veterán

    válasz Horbal #27719 üzenetére

    Hm. Akkor majd ezt is kipróbájuk. Most barbárként masszív dam-armor-life tömegem van, de így is 1-2 csapás act 3-on és indulok az örök vadászmezőkre. Mondjuk épp elitekbe szoktam belefutni. A resistek se alcsonyak, de úgy látszik kevés. A boss fightokon tesztelgettem, de kib*szott türelemjáték az egész. Azmodean volt az utóbbi. Skillezhettem és cucccozhattam absorbot, armort, blokkot dam reducedet meg mindent, de kb mindegy volt. A különbség tán annyi, hogy egy ütés "csak" az életem 80%-át sebzi le, vagy az egészet. A tűzlaszti meg bármit is tettem autodie. Végül találtam pár megoldást, csak legtöbbször 2 mm-nyi életnél azért csak alámpakolt úgy egy tócsát, hogy nem tudtam eliszkolni időben és haltam,

    Inferno Barbarian Act 3 Asmodean Kill skillezésem. Hát izé, ez olyan megalázó. Ilyennel a legsanszosabb lenyomnom (+2 kezes fegyó és szaladgálás amíg töltődök és beüzemel a következő WotB-anci és földrengés). Azért ez elég gagyi. A legtöbb boss ellen akkor van esélyem ha hozzá se érek (Zoltun Kulle, Asmodean, act 3 ghorm vagy más G betűs betűs mérges-büdös-genyó)

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Aktív témák