Keresés

Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz szallasi007 #27687 üzenetére

    xoxo felteltelezem En lennek :DDD .... igy azert nehez az erdeklodest tartani (legalabbis bennem)...mert mik is a lehetosegeim....szopok, esek kelek vagy elrohanok a bossok mellett, de akkor ugye tuti nem esik semmi ertelmes....vagy visszamegyek egy nehezsegi szintet, aminek az elso 3act-ja semmifele kihivast nem rejt, tehat farmolok kvazi...ertelmes cucc esesre ne is szamitsak...csakhat ez aztan nagy jatek....4-5 orat farmoljak azert, hogy AH-n szerencsevel tudjak venni valami felszerelest, ami ha nincs szerencsem megcsak nem is noveli a statisztikamat (jartam ugy, hogy a fegyver sebzese nagyobb volt, csak eppen a + x% critical miatt megis minuszba mozdult el a mutato :W

    szoval kapjak be, ha vagyok egy kis verengzesre akkor csapkodok...amugy meg marad az sc2....

    legyen egy jatek nehez....pont azt szeretem ha van kihivas, de a neheznek, es a megcsinalhatatlan kozott nagy a kulonbseg....vagy konnyebnek kellett volna csinalni es az AH-t meg kihagyni, vagy teljesithetonek...jo legyen egy szint utan brutalis, de itt nem volt semmi atmenet...diablot legyoztem, majd a kovetkezo kek zombi szetszedett???!!!?!?!?!?...persze lehet jonni arra, hogy coopra van kihegyezve, de ha van benne single mod is, akkor egyreszt lehessen jatszhato...ha meg van publcik akkor az is legyen jatszhato...ott is csak esik-kell mindenki meg rohangal korbe-korbe...az inferno elotti szinteket siman csinaltam, helyenken kicsit izzadva...

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Aktív témák