Keresés

Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz Integra #16973 üzenetére

    Nem is a bossok a lényeg (mert azok meg eleinte szerintem nem dobnak túl jókat), hanem az aukciós ház !!

    Én nem tudom, hogy ezt a sok rare itemet télleg a milliónyi player tölti-e fel, de VÉGELÁTHATATLAN menyiségben vannak olyan cuccok, amikkel egy 10-30 szintű játékos olcsón és kényelmesen felszerelhető, ráadásul még a cucc bónuszaira is rákereshetsz. (ld. lelkes linkek lejjebb)!

    Tegnap próbából felmentem, keresgettem a wizardnak +intelligence és magic findos mindenfélét, egy kb. laza + 160 to int. összehoztam neki 10-15 perc válogatással (azért csak ennyit, mert nem volt több goldom és álmos voltam).

    Nyugtassatok meg, hogy később nem ilyen fasza az aukciós ház, mert akkor mivégre játszani?? ----> képességek, rúnák adottak, az AH-ból veszel a polcról mindent, akkor már magic find se kell, csak gold farm, a megszállottak úgyis telepakolják a boltot cuccal, csak pénzed legyen. (mondjuk éles pénzért semmit nem veszek, de a több millióból szerintetek hányan játszanak majd pay to wint??)

    Óbazmeg.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

  • Djuree

    félisten

    válasz Integra #16973 üzenetére

    én is szétszedem, mivel alig érnek valamit. craftolni az elején sztem nincs értelme, mert az AH-ban olcsók a uniq itemek. viszont ha craftolsz uniq-ot, azt el lehet adni jó pénzért, ergo csak uniq-ot éri meg craftolni és azt betenni Ah-ba.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák