Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz dobolan #41122 üzenetére

    Na ez már hitelesebb, te legalább tudod miről beszélsz, nem ilyen 20k-val végigmegyek egész infernon dumával oltasz.
    A 30 milla szerintem szépített, de mondjuk, hogy mázlim van és kijön 30-ból, végülis tökmindegy mennyi onnan, hogy 30-40-50, röviden qrvadrága.

    A vidin látom, hogy gyakorlatilag teleport nélkül tuti halál neked is, esélyed sincs. Azaz egyet hibázol és kereszt.
    Ehhez van 50k DPS-ed sárga crit socket karddal, nekem 46k DPS kékkel. Ha mindenem elkel akkor talán ki tudom cserélni egy másik kékre amivel lesz 50k DPS-em a cuccaim meg semmi chd-t nem adnak továbbra sem... ergó teleporttal meg kihagyva ezt-azt végigmegyek act2-őn. 46k-val is végig lehet menni, pontosabban végig lehet szopakodni.
    Közben boltolok AH-ban és act3-ban meg vár a biztos halál, vagy most fogom és eladom mindenem amennyiért elkel és farmolom act1-et amíg fel nem öltözöm újra.
    Szerintem én ezt már nem csinálom meg. Túlságosan unom már ahhoz a játékot, de kb. én is azt láttam, amit mutattál a vidin, hogy kb. ez kéne.

    Hozzáteszem annyi goldom még életemben nem volt egyben amibe egy sárga socketes kard kerül. Erről ennyit.

    Hardverlesen

Aktív témák