Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz F-ECT$ #31751 üzenetére

    Megfogadtam a tanácsokat.
    Én a fegyóval ugy voltam hogy az jó,aztán ahogy benéztem az AH-ba és megláttam milyen cuccok vannak bagóért kapásból cseréltem a kardjaim.
    Azt néztem hogy strenght meg vitality legyen rajta bőven,aztán a véletlen azt hozta hogy az egyiken life on hit is volt.(eddig nem volt ilyen fegyverem) és láss csodát poti ivás megszünt.
    pláne miután az üres socketbe beleraktam egy perfect star ametystet hagy legy LOH rajta bőven.
    A templar is bevált,eddig a varázslócsajt hordtam mert valahol azt olvastam az a legjobb a barbi mellé(egy másik barbi :D ),de a templar képességei valóban sokkal jobbak.
    (a gyógyitás,regenerálás és persze hogy ha gáz van akkor odateleportál és elöki a szemétládákat)

    kérdés: csak én láttam rosszul és csak a pörgés után tölt vissza LOH esetén ha a whirlwind-et használom,vagy ott tényleg nem ad életet? sima csépelésnél láttom hogy ütésenként tölt vissza,pörgésnél semmit..

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Aktív témák