Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz D1Rect #26208 üzenetére

    Ez gáz. Ez akkor imba. Még egy dolog amit nerfelhetnek. Nincs arányban egy távolsági karakter 1 ütéses sebezhetőségével, ami elől még csak kitérés sincs a legtöbb esetben. Vagy ha a közelharci 100x jobban bírja, akkor a távolságinak meg legyen 100x akkor dmg-e. Ezt is balance-olni kéne. :F

    Most pl. a spearman-okkal szívok. El-el találnak a dárdával ami 10k-kat sebez. Hiába futsz mint az őrült vektor irányra merőlegesen.

    Búra meg nem segít mert okosan besétálnak a búra alá, és onnan kezdnek el lőni. Ez ám az AI!!! :DD

    (#26209) Wolverine: Így ebben a megfogalmazásban logikus és nincs kivetni való. De ő nem erre és nem így értette szerintem....de mindegy.

    "Egébként megsúgok valamit: a chatben levő linkek úgy keletkeznek, hogy a nálad levő cuccra Shift+klikkelsz, amikor épp írsz a chatbe..."
    Tényleg? :D Amúgy senki nem mondta hogy bármilyen vírus is terjed...
    De ha ASDFGH nevű karakter akivel még az életben nem játszottam, nem láttam, küld egy linket, vagy egy friend invitet, uram bocsánat ha nem fogom elfogadni, vagy nem fogom megnézni....Ez ilyen egyszerű.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Aktív témák