Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz LucifeI2 #25180 üzenetére

    +25179: jaja... dh-nak 300körüli allres van, 25k hp meg fejből nem tudom mennyi armor, de act2 halál :( kitaláltuk, hogy megyünk g*cimanózni, de a csatornán se jutottunk át... (és teszem hozzá, nem is sz*patós rare monsterek voltak...) én inkább azt akarom felírni, hogy act1ben átlag mennyi hp-ja van a dögöknek és azt vetem act2-höz... (csak, hogy tudjam mekkora dps-el tudnék ugyanúgy haladni... arra meg vigyázok, ne üssenek meg) egyszerűen vicces, hogy butcher (aki actboss, azért) szinte meg sem bír nyikkanni, úgy lenyomom és nem is instantkillel már, erre 5percre tőle a legkisebb fehér dög sz@rrá szívat ;] tegnap csatornán úgy mentem át, hogy a rare pakkokat behúzgáltam 1-1 zsákutcába és ott döglöttem... "inferno csupa móka és kacagás" :DDD ...magda mondjuk könnyen lement, előtte meg a bejáratnál levő trappolós-bunkóvalfejbevágós állatot úgy nyomtam le, hogy kitakarítottam egy szép nagy futtatóterületet és kifárasztottam, mint a halat... esküszöm rég röhögtem már annyit, mint hétvégén: köszönöm blizzard az inferno fokozatot :C

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák