Új hozzászólás Aktív témák

  • Matyesz

    csendes tag

    válasz sulu1701 #6635 üzenetére

    Ha szöveg megértése már segítségnek számít:
    "A töltő típusa és teljesítménye nem meghatározható. Az akkumulátor így nem biztos hogy kap töltést. A rendszer most beállítja a teljesítményt a jelen körülményekhez.(((=nem kap elég naftát a gép, de képes elevickélni vele, a gép visszavesz egy kicsit a teljesítményből))) Csatlakoztasson egy Dell 65W-os vagy nagyobb tápegységet a legjobb elérhető teljesítmény érdekében, és hogy megoldja a problémát, vagy próbálja újracsatlakoztatni a tápegységet (((kvázi hátha rosszul dugtad be, vagy vhol kontaktos)))
    Nyomjon F3-at ha nem akarja a jövőben látni ezt a figyelmeztetést, F1 a folytatáshoz, F2 a setup-hoz, F5 a diag-hoz."

    Egyszer tapasztaltam ilyesmit, amikor a tápcsati mellett közvetlenül már annyira megört a kábel hogy csak a 10%-ka vitt át áramot (kvázi mondjuk 100szál drótból 90 elszakadt/tört)
    A gép egyszer csak küldött egy hibaüzenetet hogy alacsony feszültség, és kikapcsolt. Utána már be sem lehetett kapcsolni. Megkerestem hol van a kontakthiba, megforrasztottam (belepótolva egy szakasz kábelt) és voilá, minden ok volt.
    Nem állítom hogy nálad is innen fúj a szél, de sztem 90% hogy igen.

Új hozzászólás Aktív témák