Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mcmike #363 üzenetére

    köszönjük.

    mint kiderült az nem úgy van hogy nincs rá időd vagy van rá időd.
    eleinte én is úgy voltam hogy max talán egy óra coop fér bele hétköznap mert minden nap korán kelek és sokáig dolgozom. de a vége az lett hogy nem aludtam ki magam de tűrhető volt és igy volt napi 2-3óra ami azért már elég korrekt játékidő.

    maguk a rejtett részek kinézetre megegyeztek a többi mellékküldetéses pályával annyi különbséggel hogy más útvonalon kellett bejárni őket.
    ami már lényegesebb eltérés volt hogy mik történtek ott.
    Carver-nek van egy nem épp kellemes múltja és ez a markereknek köszönhetően igen erősen kísértik. érthetőbben, Carver folyamatosan halucinál a játék alatt és ahogy haladunk előre úgy erősödik a halucináció.
    végigvittük felváltva is hogy weareus és én is lássuk Carver összes képzelgését.

    nagy poén volt pl hogy volt ahol Carver ajándékdobozokat és ólomkatonákat látott ott valójában isaac csak olajoshordót és emberi maradvány tárolókat.
    ez első coop játékban nagyon jól is sült el mert fogalmunk nem volt hogy lesz ilyen a játékban és az első ólomkatonánál weareus magyarázott nekem hogy ott egy katona ott egy katona meg ilyenek én meg ugye isaac-al nem láttam ott semmit és ezt mondtam is neki hogy nincs ott semmi :D
    aztán az egyik coop küldiben igen felerősödnek a halucinációk és már hittem neki akkor is ha én nem láttam amit ő :D

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák