Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    chatran-hoz hasonlóan jártam. el.
    először zavart hogy nincsennek új ruhák de aztán meg az hogy bevág a boltba mindent ingyen.
    ott hol van a játék azért hogy megkapjak cuccokat? leszedtem és újraraktam patch nélkül.
    egyébként nekem a 7-8 végigjátszásból csak 2 volt patc-hes és a moatani 2 sem volt az de az égvilágon semmi problémám nem volt se mentéssel se semmivel amiít a patch elméletileg javít.
    szal nekem nem kell a patch.
    van a négy alap ruha meg végigjátszás után beadja egy Riot Security Suit-ot ami fekete rendőrségi ruha és az van rajtam azóta.
    zealot-ért sem adta be az extra ruhát. de megnéztem azt még patc-h el sem adja be szal vissza le is szedtem.
    egyébként nem mind olyan ruha amit meg lehet szerezni. van ami dlc-s csak a patc-h el "megajándékoztak" ezekkel is a készítők.
    köszönöm nekem ez így nem kell ajándékba sem.
    nem beszélve aról hogy elvesz a z élményből az is hogy az elejétől erős fegyverekkel írthatsz és nem te szerzed meg és erősíted fel.
    a cutter-nak meg második végigjátszásnál beadja a másik verzióját ami ugyan nem jobb tán de úgy néz ki mint az első részben.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák