Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Gyuri27 #30 üzenetére

    Vettem, de akkor sem helyénvaló kb. 10%-ban helytálló dolgokról általános
    véleményt alkotni, és ezt tényszerűen közölni másokkal. És sokan vannak
    a panaszkodók között olyanok, mint az előző példa. Olyan ''egyszervalamikor,
    valakinek volt valamilyen Kingmax ramja, oszt aszonta, hogy az egyszar. Ilyet
    senki ne vegyen!'' típusú.
    De olyat is olvastam, hogy ''Kingmax ram nem való normális gépbe'', vagy vmi
    hasonló, szintén ilyen fenti ''tapasztalat'' alapján kijelentve. Ezt egyáltalán nem
    tartom korrektnek. Egyrészt nem mindenkinek van 2x-3x annyi pénze vásárlásra
    mint amennyibe ezek kerülnek, másodszor pedig általánosságban valószínüleg
    nem is igaz. És alkalmas félrevezetni emberkéket, akik ide fordulnak tapasztalat
    hiányában.
    Ezt senkitől sem olvastam, hogy: Te figyelj Öreg, én XY szervízben dolgozom, és
    X-ezer tapasztalat, garos probléma, miegymás alapján nyugodtan kijelenthetem,
    hogy...
    ''Csak többen panaszkodnak mint ahányan dicsérik. Ennyi az egész.''
    Sztem ez sem igaz. És javaslom, tekintsd meg az OCZ Platinum gazdájának
    hozzászólását. Igaz, nem azt mondta, hogy rossz, de nem is dícséri. Pedig ott
    jóval több lecsót kellett az asztalon hagyni, hogy hazavihesse. Ehhez képest az
    én 2x1GB Kingmax DDR2-800 RAMjaim 800-on 1.90V mellett CL4 időzítést, vagy
    CL5-ben 920 Mhz-et mennek 2.10V fesszel. Tehát milyen is az ár/érték arány?
    És ha összehasonlítunk: az Opel Astrát sem a Lexus 460-assal mérik össze. ;)
    Ennek megfelelően odakívánkozik az is, hogy az esetleg valóban (adott esetben
    sokkal) rosszab 22k-s Kingmax KIT azért ''sz@r'', mert egy 45k-s tuning KIT-hez
    van hasonlítva.
    Nekem az a véleményem, hogy senkit sem illik félre vezetni, sem félre tájékoztatni.

Új hozzászólás Aktív témák