Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Stanchore #6622 üzenetére

    "Mivel így is csomószor átdobált PH-sokat a másik oldalra (legtöbbször engem is), annyian voltunk, gondoltam akkor fogadom a másik oldal meghívását."

    Anakin is így lett Dart Vader, nem bírt ellenállni a sötét oldal csábításának, ;] te is kaptál pár biztató szót a chaten, pl. stan jól mozogsz és máris alkalmi légiós lettél. :P
    Ne izgulj én sem vagyok nagy multi guru, mint írtam korrigálom majd a bal lépésem! ;) :R

    Béke természetesen elférünk 1 szerveren, az agyamban nem fér el néha a trutyi mikor feltöltődik, tegnap Vége cimborád megalapozta az 1 órán át tartó cloak-kés ámokfutásával, utána jöttek sorban a lagg hegyek + stant is rossz volt a túloldalon nézni egyfolytában, annyi vállvetve átküzdött csata után. A kudarcok nem szoktak kikészíteni, többször beszéltük már veled is, hogy nem nagyon vonulok vissza akkor sem mikor kéne, mert már lefogyott az energia, nem én lennék, ha elkerülnélek játék közben. Pont hogy ha meglátom a lézert cikázni arra megyek, lesz ami lesz. :)
    Azt meg tudod mi a véleményem rólad :R , általában itt mindenki a kollégádra panaszkodik, a gránátjain már túltettük magunkat, de mindig előhúz valami új meglepetést.
    Attól meg nem félek, hogy nem találkozunk a játékban. A listát majd visszaállítom, ha kicserélődtek az elhasznált agysejtjeim. ;)

    #6625: Persze Vege, hogy legyen új enemy akit le cloak késelj, mi?! :P

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

Új hozzászólás Aktív témák