Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz wednesday #23 üzenetére

    nem olyan egyszerű a 867-es kezdés sem... ha pogányként belekötsz a szétszakadt Karoling Birodalomba és kapod a nyakadba az összes Karoling részkirályság hadseregét... ami mindenféle épület nélkül simán 20-30 ezres...

    Remélem valamelyik következő játékukban csinálnak már valamit az AI-val, mert nagyon idegesít, hogy a feljebb állított nehézségi szint csak annyit jelent, hogy negatívan módosítja az országod fontosabb stat-jait, ahelyett, hogy a gép jobban játszana.

    EU4 nekem megvan, Steam-en volt valami 50 vagy 66%-os akció. Szerintem a CK2 jóval összetettebb, mivel EU4-ből gyakorlatilag kikerül a szerepjátékos rész. CK2-ben nekem a családmenedzsment volt a legnehezebb.

    EU sorozat nekem sokkal kisebb kihívás volt, pl. még EU3-ban volt szép gyarmatbirodalmam Tűzföldtől Alaszkáig és a Mississippiig... Navarrával. ;]
    Meg volt egy magyar királyom, aki mellékállásban Német-Római Császárként ügyködött, és mikor a birodalom már majdnem teljesen központosítva lett, megörökölte francia trónt is... csak úgy. mert volt egy királyi házasság, amikor kihalt a helyi dinasztia. Mindezt még jó pár évtizeddel 1700 előtt.

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák