Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz afterburner_ #3822 üzenetére

    Megpróbálok vigyázni rá..

    Viszont lehet én vagyok hülye, de az iP4500 ha kifogy a patron, akkor megáll és csak a papírtovábbító gombbal lehet "ráerőltetni", hogy kiürülőben levő patronnal is nyomtasson..
    Ez nekem tök jó volt, mert routerre kötve használom és mivel linux alatt a canon nem támogatja a tintaszint figyelést, nem volt probléma.. ha villogott a sárga, (és a papír nem fogyott el) tudtam, hogy tintahiánya van. cseréltem azt a patront, amelyiken villogott a chip ledje, aztán kész.

    Viszont a 4850-esnél nem áll meg! Windóz alatt jelzi az állapotmonitor, hogy a tinta kifogyóban van, de nem kell papírtovábbító gombot nyomni, hanem addig lehet nyomtatni, hogy teljesen elfogyjon és már csak a nyomaton veszem észre, hogy csíkos, vagy már hiányzik is a szín...
    Ez tényleg így kell működjön, vagy elállítódott valami? :F

    Nekem a manuális papírforrás választó kapcsoló is hiányzik kicsit, mert ha elfogy a papír a kazettából, random vagy átvált másik papírforrásra és az oda betöltött másik papírt eszi meg, vagy megáll és jelzi, hogy elfogyott.. Pedig Win alatt belőttem, hogy csak az alsó kazettát használja és ne legyen "automatikus kiválasztás"
    Mondjuk ez a kisebbik gond, a tinta elfogyása jobban aggaszt..

Új hozzászólás Aktív témák