Új hozzászólás Aktív témák

  • yazoo69

    csendes tag

    Üdv mindenkinek...lenne egy kis gondom, ami elég nagynak bizonyúlt...
    A helyzet: elsőre fogyott ki 2 szinem Pixma 4600ban...villog a piros led a nyomtatón belül a chipeknél...feltöltöttem, meg minden...elég nehézkesen jöttem rá, hogyan is kell, de végül sikerült de csak nem nyomtat. Ugyanazt mutatja a hibajelző ablak a monitoron, hogy üresek...mint a feltöltés előtt és a nyomtató elején a narancssárga led a zöld alatt 4 rövidet villog. Azóta már utána olvastam és nem kellett volna hagyjam kifogyni, után kellett volna töltsem villogás előtt, mert igy valami fura kütyüvel reset-elnem kell a tartályokat. Nincs más mód, hogy ismét nyomtathassak ezen kívűl? És persze a méreg-drága eredeti Canon tartályok vásárlásán kivűl? Mittomén, valami gomb kombináció, mint az ip1500asnál, (nyomni az egyik gombot, kábel ki gomb fel, kábel be, nyomni a másik gombot is stb...)??? És ha nincs, akkor honnan lehet olyan chip resetert beszerezni?
    Esetleg valami tapasztalat, vagy valami nehezen megtalált trükk egy eldugott fórumon, ami sikeresnek bizonyúlt ?? Remélem valakinek már volt ilyan tapasztalata és tud segíteni.
    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák