Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz DokiBaxxi #4867 üzenetére

    Lehet,hogy a nextgen is az oka...de annyit tudni kell,hogy a konzolok memóriakezelése teljesen más...vagyis van direkt memóriahozzáférés,a rendszer jobban"egyben van",és amíg nem jön olyan generáció(miért jönne...),addig szopás lesz.Egyszerűen már pl.a Rage is ezen csúszott el PC-n...konzolon ez jó dolog,mert nem kell nagy videomemória,és a proci és a GPU is dolgozhat egy memóriatartalmon.No ez nem lesz nekünk egyhamar,és jön az ilyen szívások kora,hogy mint itt is,sem a GPU,sem a CPU nincs kihasználva,mégis akad ez a vacak...
    Egyszerűen a konzolon bedobják a megosztott memóba és kész.Ezért fogy el a videoram,közben egy fos,amit látunk.Mert a mi ramunk és videomemónk egy különálló dolog...és ezért laggol az ember kezdéskor is.Nincs kész a map.Konzolon evidens a folyamatos töltögetés...PC-n ez sokkal nehézkesebb és erőforráspazarlóbb.De ki programoz kábé 5 éve PC-re?Ahol warezolnak és alig vesznek valamit?
    Le fogják velünk nyeletni a békát,mint itt is,vegyél konzolt,ráadásul egy 2-3 évenként esedékes gépfejlesztés ára.
    Ja,hogy billentyű+egér?Kit érdekel a HC réteg?Hányan is tolják ezt,mint ÚJ játékot,10ezren max?
    Szám ez?NEM.Ágálhatunk akárhogy.És pár százalék a PC-s eladás,és mi marhák még törjük is magunkat a gépfejlesztésen...csak a baj van velünk,mert szeró kell.Konzolon nem volt sosem,csak lobby már a cod3-ban sem.Megszokták.Sírunk a csalók miatt?Ott az egész gépét bannolják,aki csal,mert rendszerfeltörés...és a konzolgyártó kivágja,mint macskát...
    De itt?Nem vesz részt a gép a dologban.Csalni akarsz?Másik accon gém,csalás,de úgyse bannolnak...A BO2-ben már nem volt bannoláshullám,talán még az MW3-ban volt ilyesmi...
    Report.Kit érdekel?A lelkét nyugtatja az ember.Esetleg pár full headshotost kiszűrnek,de aki WH-zik,csalásvédelem nélkül?Nincs screenshot,de már a punkbusternél is ott volt a fekete shot...
    Kinek lenne kedve és kapacitása screenshotot csinálgatni egy p2p hostos játékban?Nincs szerver...ami van,az tárol statokat+esetleg a körvégi eredményeket,az talán érhet valamit reportolni,de ha nincs theater mode...ez egyet jelent,hogy nem méghogy én,akkor más hogy nézzen vissza meccset?No ITT a pont.Mertha megmaradna a meccs,ÉN is visszanézhetném,plusz feature...ki nem hagynák.
    Piszokul butított játékot kaptunk,ha jobban megnézzük...pl.a BO,BO2-höz viszonyítva...főleghogy a BO szerós volt...
    Sok kis apró vacak hiányzik.Theater mode,a szabadon rajzolható embléma,kevés fegyver,kevés killstreak...
    Teszkós az egész.
    Még a saját rohadt köröd se nézheted vissza,mire is kaptál pontot,stat alakban sem,hány double kill,akármi.
    Csodálom,hogy még nem jöttek a hackelt hostok...annyira kevés infó van a körről még a pléjernek is.
    Banyek mégcsak barinak se tudom invitálni vagy reportolni,aki az előző körben volt,egy kattinthatatlan lista és egy XP-szám,ennyi?
    Pingjelzés nuku,lobbiban írva,ki mennyi pontot kapott,nuku?Hogy lásd,hová csöppentél,mert ha vacak a ping,vagy a lobbiban látod,hogy a top 1 pontszáma kiugró,menél is a p...ba?
    Vicces,a hivatalos fórumon lezárták és törölték a csalók jelentésére szolgáló topicot... :C Csak nem sok volt?

    Nincs mapválasztás?Nincs csak pár mód HC?
    Most épp ennyi bajom.Egyébként végülis toltunk most pár tűrhető kört...tényleg nem lenne végletekig kaka,ha nem lennének a csalók.Igaz már most unalmas ez a pár map,DLC meg ki tudja,mikor,de ki veszi meg?EZ a rész nem húzza PC-n tavaszig,nem méghogy jövő télig...sajnos.
    Meg kellett volna a karácsonyt ragadni,és PC-n leakciózni 50%-ra legalább,season passostól...
    Arra is jár ugye plusz camo,stb,hát én nem igazán láttam senkinél...igazából nem is értem,hogy miért nem adják olcsóbban,hisz cél lenne azért egy játékosállományt összedobni,ki vesz így bármit,ha a 3-4x annyi játékosszám mellett MÁR küszködtünk a DLC-kkel?Simán kellene 50ezer pléjer,hogy legyen egy mag,legyen ami viszi.De dupla XP-n 10 ezer csúcs? :W
    10kor nem talál sima domination lobbyt,1 volt,az is csalós,várnunk kellett,hogy legyen egy másik? :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák