Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz MPowerPH #8956 üzenetére

    :DD
    én is tegnap meg ma is mikor nromálisna mentem a 40es kategória voltam...amikor rendesen haladtam ;]

    tegnap este kimentünk barátnőmmel nagyon klassz eza dolog...leírhatatlan....puha porhóba a legjobb.de ma is 50km.t mentme pesten vásárlások miatt...hát ritka volt aza kanyar de.t(du.ra elolvadt sajna) ahol nem mentem keresztbe :DD
    teljesen fogható a kocsi csak ésszel kell mikor kell megállj mondani az élménynek és nem tovább nyomni....inkább le se írom a fogyimat...mert lassan m3as kategória lesz :C

    urban racer>>szép ez az az e36 a tiéd??
    ma láttam pont egy bordó e36 316.ot...job hátúlja csúnyán megtörve...ugye nem kell mondanom jobb hátúlja ha törött miért...vagy oda romboltak bele...vagy ahogy csuszott elnézte a vezető...nagyon gányul szétment.de sok hátúl elől nyomott autót láttam, igaz nem is csoda egyesek nem veszik figyelembe hogy hó van mínusszal ugyanugy 70nel mendegélnek városban....

    SpeedR>>egyedia te e34ed.vigyázz rá.rengeteg extrás akkor us verzió igaz?525i vanos? :U
    fogyi? :))

    Első autónak aki bmw.t akar venni számoljon azzal hogy elején rá kell dobni egy összeget ami valszeg 6 számjegyet verdesi.innentől meg megy...és te tudod megtetted amit lehet.
    én ha most vennék m43b18at vennék e36.ból. vagy ha van szerelő ahver akkor e30 320i.
    18is és 20as 6os is 12ötkap bp.n...nekem meg ez nem alternatíva....és akkor nem toltad annyira....az e46 m54 20as 6os motorja a fain mert az dual vanos már.

    ez az alpina b10 nem húz eléggé a videon mint amekkora erő van benne.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák