Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xEon1337

    őstag

    válasz Chosen #3505 üzenetére

    Nekem első félévben ÁGT, Info I., GEG I. lett meg (11 kredit), így indultam neki a második félévnek, ahol szereztem még egyszer 11-et, így lett 22 kredit első év végén. Második félévben felvehetsz töltelék tárgyakat is, hogy azért legyenek óráid.

    Én nem passziválnék, mondjuk 22 évesen kezdtem el a sulit, máshogy álltam hozzá, mint a fiatalabbak.

    "Less but better" - Dieter Rams

  • Spet

    addikt

    válasz Chosen #3505 üzenetére

    Nos, hogyha nagyon (ismétlen nagyon nem akarod passziválni magad), de szép kredit számot szeretnél, hozzni és még előrébbis lenni az anyaggal a többieknél, akkor ezt tudom ajánlani neked: felveszed az infó 2-t+gyakot (2+2kredit), kémiát (4 kredit), jogi ismeretek (3 kredit szétpuskázod magad a zh-kon ééééés nem is vizsgás ésss így is marad ha guttenberg tanár úr marad :K ), biztosítási ismeretek (3 kredit), környezetvéd (4 kredit, ha simon marad 3 zh első kettőn bármit használhatsz és a 3.-on is ha olyan helyen ülsz mert lesz@rja kb mit csinálsz+egy kis előadást kell tartani csoportosan), nah meg pár szabadon választott tárgy esetleg az angol szaknyelv mert kell egy idegen nyelvű tantárgyat teljesítani (német esetében agyi, angol esetében műszaki kommunikáció). Ez összesen 18 alap kredit+3 a nyelv+ 2-2 a szabadon választott. Ennyi jutott így az eszembe így rögtön :DDD

    Mondjuk a műszaki rajz nekem egyszerűnek tűnt, ahhoz képest, hogy nem is tanultam semmi ilyent, de a többi télleg necces ha nem tudja az ember, és csúszhat a félévekkel velük.

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Új hozzászólás Aktív témák