Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hani

    aktív tag

    válasz -= CsoCso =- #271 üzenetére

    ''A turing géptől meg nem tudom, mit kell annyira félni (valaki említette), szerintem teljesen érthető (nem pedig tanulható) anyagrész! POA-ból pl. úgy mentem át csont nélkül, hogy a turing részre 7-ből !9! pontot kaptam! ''

    öö.. Turing asszem én is voltam. Most már lehet, hogy érteném, de nem volt kedvem újra megnézni, talán majd, egyszer. Mindeneseter POA-n nem ment annyira, arra a részre 0 pontot kaptam, a többire meg max., így meglett a 3-mas.

    Szofttech I.-hez: nem is azoknak van a dolog, akik logikai alapon azonnal vágják többnyire... akad sok ''fontolva haladó'' emberke a tanulók közt is.
    Mondjuk ez tipikusan az a tárgy volt, amit időhiány miatt nem látogattam, de utólag, vizsga után olvasgatva a jegyzetet tényleg sok dolog így van (volt már jó pár projektem, nagyjából tudom, hogyan kell szoftvert tervezni és implementálni), és lehet, hogy érzi az ember, de jó néha, ha más is mondja, hogy ez tényleg így van :)

    Szerk: Mondjuk, a RUP-ot, meg a CASE-Tool-okat továbbra is szeretném elsajátítani, az viszont inkább SzT II.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák