Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz tabaki. #1037 üzenetére

    Oh, engem ilyen még nem érint :D
    Villany1-et, matek1-et szeptemberben kezdem el újra. Digit2 labort, meg műszaki dokumentációt tudtam felvenni. Angol felmentés meglesz a nyelvvizsga miatt. Felvettem még politológiát, meg Ipari hálózatokat, bár 5. féléves tárgyak, de mivel nincs előkövetelmény... Azt mondták TO-n fel lehet venni. Volt levlistán infó Cell programozásról, mint felvehető, előkövetelmény nélküli tárgy a NIK-en, de csak néztek mikor rákérdeztem az ottani TO-n.

    Szóval számomra a szakosodás a jövő zenéje. Az két rohadt tárgy kivételével minden pöccre megvolt. Csak a prog 2 előadással volt baj, de végén meglett a négyes. Szétment a bokám, és lemaradtam a prog zh-ról, a pótlóra meg összefáslizott, betakargatott, fekvőgipszben, fájdalomcsillapítóktól vigyorogva mentem be, hogy legalább a fát megkapjam.

    Nem foglalkoztat, hogy könnyű vagy nem könnyű. Az érdekel, azzal szeretném az időm tölteni, és mert érdekel, tisztességesen végig is csinálom.
    ''Nos müvelődési alultáplált barátom'' látom megtaláltad az egyik kirohanásom a levlistán :DDD

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák